Historia

Zobacz także: 

 

 

Firma DUO-TES istnieje na polskim rynku artykułów spożywczych od roku 1995 i została założona przez Tomasza i Ewę Sibilskich. Od ponad 25 lat cieszymy się zaufaniem klientów, których grono z każdym rokiem powiększa się! Aktualnie znajdujemy się w Książenicach w bliskiej odległości od Warszawy przy Alei Sadowej 41a.

Do lipca 2010 jeden z oddziałów firmy mieścił się w Grodzisku Mazowieckim. Działaliśmy tam przez wiele lat, przez co wyrobiliśmy sobie ugruntowaną pozycję na lokalnym rynku. Jednak ciągły rozwój firmy sprawił, że zaistniała potrzeba powiększenia powierzchni magazynowej. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się przenieść do Książenic koło Warszawy, gdzie wybudowany został nowoczesny kompleks magazynowy. 

Fot. 1. Dawna siedziba firmy w Grodzisku Mazowieckim. 

Fot. 2. Budynek siedziby firmy w Książenicach od 2010r.

Firma DUO-TES wciąż się rozwija. W roku 2010 uruchomiliśmy system B2B, który ma za zadanie ułatwić współpracę z naszymi klientami oraz dostawcami. Dzięki niemu sklepy, które zaopatrują się w naszych hurtowniach mogą składać elektroniczne zamówienia oraz pobierać elektroniczne faktury, które następnie w prosty sposób można zaimportować do programów magazynowych.

Nasza historia to również coroczne eventy promocyjne i programy lojalnościowe. Od wielu lat w naszej firmie odbywają się co roku promocje związane z wydaniem katalogu. Nasi klienci mogą kupować produkty z katalogu w niewiarygodnie niskich cenach, a za zakupy dostają punkty, które potem mogą wymienić na cenne nagrody, np. samochód dla swojej firmy. Poza tym dwa razy w roku nasi klienci mają okazję skorzystać z promocji zwanej Targami Wirtualnymi. Trwają one około tygodnia, w ciągu którego można składać zamówienie za pomocą specjalnego druku lub przeznaczonego do tego celu okolicznościowego serwisu internetowego.

W roku 2010 firma DUO-TES znalazła się w prestiżowym zestawieniu "Gazele Biznesu".

2023  DUO-TES :: Dystrybutor artykułów spożywczych, hurtownia spożywcza